• +90 (212) 603 04 33

Yaptığınız işleri, verdiğiniz hizmetleri ve sattığınız ürünlerin tanıtımını anında binlerce kişiye ulaştırmak gelişen teknoloji sayesinde artık çok kolay. Toretto, uzman kadrosu ile işletmelerin web tasarımı ihtiyaçlarını güncel trendlere uygun bir şekilde karşılamaktadır. Aynı zamanda işletmelerin dijital rekabet ortamında daha iyi sonuçlar alabilmesi için işletmelere web yazılım konusunda çözüm ortağı oluyoruz.

Bir firmanın olmazsa olmazlarından birisi olan web sitesi tasarımı doğru ellere bırakılırsa; ortaya çıkan çalışma sadece ürün veya hizmet tanıtımı yapmakla kalmaz, aynı zamanda işletmenizin vizyonunu en iyi şekilde yansıtma fırsatı sunar. Vizyonunu iyi yansıtma imkânı bulan şirketler ve şahıslar internetten para kazanma ihtimalini arttırmış olurlar.

Web tasarımın faydaları

Kurumsal web sitesinin işletmeniz için birçok faydası bulunmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz üzere, web sitesi bir firmanın dijital ortamdaki kimliğidir. Firmanızı internet üzerinde ne kadar doğru ve anlaşılabilir tanıtırsanız, internetten yakalayacağız müşteri dönüşü de o ölçüde yüksek olacaktır. Kötü dizayn edilmiş web sitelerine giren potansiyel müşteriler, ilgilerini çok fazla çekmediği için işletme bilgilerini incelemeden ve işletmeye ulaşmadan hemen sayfayı kapatırlar ve rakip firmaların web sayfalarını incelemeye başlarlar.

Maddeler halinde web sitesinin faydalarından bahsedersek;

  • Şık bir web sitesi ile müşterilerinize güven veren bir firma izlenimi sağlarsınız
  • Sadece bulunduğunuz bölge için değil, yurt içi veya yurt dışında da web siteniz sayesinde tanıtım yapabilir, ürün ve hizmetlerinizi evrensel olarak sunabilirsiniz.
  • Uygun reklam bütçeleri ile anında binlerce insana ulaşabilir, tanıtım yapabilirsiniz.
  • Web siteniz sizin kimliğinizdir. Web sitenize gösterdiğiniz özen, yaptığınız işe ve müşterilerinize değer verdiğiniz anlamına gelir.

Responsive Site Tasarımı ( Mobil Uyumlu Web Sitesi )

Gelişen akıllı cihaz teknolojisi web tasarım alanında da yeniliklerin yapılmasına ortam sağladı. Şuan hemen herkesin elinde akıllı cep telefonları ve tabletler var. Responsive kavramı oluşmadan önce web sitelerini telefonlarda görüntülemek işkence haline geliyordu. Sayfayı yakınlaştırmak, tekrar uzaklaştırmak ve aradığımız şeyi bulmak gerçekten zordu. Artık responsive kavramı ile tüm cihazlara uygun çalışmalar tek seferde yapılabiliyor. Kullanıcı deneyimine önem veren web site sahipleri için responsive kavramı olmazsa olmazlar arasında diyebiliriz.

Responsive web tasarım hakkında daha detaylı bilgi için: https://www.toretto.com.tr/responsive-web-tasarim

Web sitesi çalışmalarında süreç başlangıcı sektör analizi ile başlamaktadır. Hangi sektörde olursanız olun, sektörünüzün liderleri de dâhil olmak üzere rakiplerinizin internet üzerindeki faaliyetlerini analiz ediyoruz. Rakiplerinizin dikkate aldığı kriterleri belirledikten sonra, kullanıcı deneyimini en yüksek seviyeye çıkartacak önerileri sizlerle paylaşıyoruz. Varılan ortak görüşler neticesinde uzman tasarımcılarımızın ortaya çıkardığı tasarımları bilgisayar mühendisi yazılımcılarımız gelişmiş yönetim paneline entegre ederek dinamikleştiriyor. Tasarım ve yazılımın tamamlanmasının ardından gerekli testler yapılarak yayın öncesi son kontroller gerçekleştiriliyor ve çalışma sizlere sunuluyor. Görüş ve önerileriniz doğrultusunda revize talepleriniz de değerlendirildikten sonra web sitesini yayına alıyoruz.

Yayın sonrası destek süreci

Web sitesinin yayına alındığı andan itibaren 1 sene boyunca ücretsiz destek sağlıyoruz. Çözüm ortağı olduğumuz şahıs veya şirketler hafta içi mesai saatleri içerisinde telefonla ulaşarak bizlerden ücretsiz destek alabilmektedir. Hafta sonu ve mesai saatleri dışında destek talepleri ve görüşmeleri yalnızca e-posta aracılığıyla yapılmaktadır.

  • Sitenizin teslim edilmesinin ardından belirlediğiniz 1 kişiye ücretsiz yönetim paneli eğitimi veriyoruz.
  • İstediğiniz mail hesaplarını oluşturarak bilgisayarlarınıza uzak masaüstü bağlantısı ile bağlanıp ücretsiz Outlook kurulumu gerçekleştiriyoruz.
  • Site ile ilgili küçük revizelerde(telefon, yazı, renk, adres vb.) ücretsiz yardımcı oluyoruz.

Yayın sonrası isteyeceğiniz gelişmiş ek modüller için süre belirlenerek ve günlük cüzi fiyatlandırmalar ile ek modülleriniz geliştirilmektedir.

Yayın sonrası analiz ve seo çalışması

Web sayfası yayınlandıktan sonra arama motorları üzerindeki durumunuzu değerlendirmek istediğiniz noktada sizlere danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bu danışmanlık hizmetimiz süresince Google Analitycs, Yandex Metrica vb. analiz araçları ile web sayfanızın raporlarını birçok farklı filtre seçeneğiyle sizlere iletiyoruz. Arama motorlarında yükselmek isteyenler için ise 3 Aylık, 6 Aylık ve 12 Aylık olmak üzere üç farklı seçenekte seo çalışması hizmeti sunmaktayız. Seo danışmanlığı hakkında detaylı bilgileri öğrenmek için Seo Danışmanlığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Web tasarım çalışmalarında kullandığımız teknolojilere değinmekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Yazılım geliştirme konusunda standart yazılım firmaları gibi tek bir platformda bağlı kalmamaya ve sürekli değişen literatürü takip etmeye özen gösteriyoruz. Bazı web tasarım firmaları, hala 15 sene önce kullanılan altyapılarla hizmet vererek rekabet ortamında tutunmaya çalışıyor. Bizler de elbette bu firmalara öncülük etme gereği duyuyoruz.

Çalışmalarımızı gerçekleştirirken seçimlerimizi her projenin farklı dil ve altyapıya ihtiyaç duyduğunun bilincinde yapıyoruz. Küçük gereksinimlere ihtiyaç duyulan projelerde sunucuya gereksiz yük bindirebilecek frameworkleri tercih etmiyoruz. Aynı şekilde büyük sistemlere ihtiyaç duyulan projeleri yetersiz altyapılarla desteklemeye çalışmıyoruz. Her sistemin kendine has bir mimarisi olması gerektiğinin farkında olan yazılımcılarımız tercihlerini de bu doğrultuda belirlemektedir.

Kullandığımız Diller

PLATFORM DİL
Backend : PHP, C#, Java
Backend Framework : Codeigniter, Laravel, Entity Framework
Frontend : HTML5, CSS3, Javascript
Frontend Frameworkler : Angular JS, React, Node JS
Bilgi: Bunların yanı sıra birçok ek kütüphane içermektedir.

Sunucu Bilgileri

CPU RAM TRAFİK / HIZ
2x Intel Xeon E5-2680 20 Core CPU 128 GB (6000 GB /Ay) 1Gbit Paylaşımsız
1x Intel Xeon E5-2670 8 Core CPU 16 GB (4000 GB /Ay) 100Mbit Paylaşımsız
Bilgi: Ek test sunucularımız mevcuttur.
HİZMET ADI DETAY FİYAT
Özel Web Tasarım Fiyatı Size özel olarak hazırlanan web tasarımı Projeye göre belirlenir
Standart Web Sitesi Fiyatı Her şey dahil hazır web sitesi 4.000 TL'den başlayan fiyatlarla
E-Ticaret Fiyatı Gelişmiş e-ticaret paketleri 6.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Hosting Fiyatı Standart hosting paketi 70$
Sanal Pos Entegrasyon Fiyatı Web sitenize sanal pos entegrasyonu 1.500 TL
Bilgi: Fiyatlarımıza kdv dahil değildir.

Web sitesi fiyatları, birçok kritere göre değişkenlik göstermektedir. Standart hazır kurumsal web siteleri 4.000 TL’den başlayan fiyatlarla yayına açılmaktadır. İşletmenize özel tasarım ve yazılım için fiyatlar tasarlanacak ve kodlanacak sayfa sayısına göre belirlenmektedir. Hazır e-ticaret paketleri hosting ve SSL sertifikası dahil 6.000 TL’den başlayan fiyatlarla yayınlanmaktadır. İsteyen müşterilerimize özel e-ticaret tasarım çalışması yapmaktayız. İnternet üzerinden ödeme almak isteyen işletmeler için sanal pos çözümlerimiz de mevcuttur. PayTR, İyzico, PayU gibi ödeme kuruluşları veya istediğiniz banka ile anlaşmanız halinde web sayfanıza sanal pos entegre etmekteyiz.

Web sitesi fiyatlarını etkileyen kriterler hakkında bilgi sahibi olmak için: https://www.toretto.com.tr/web-sitesi-fiyatlari

Soru ve görüşleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.