Web Tasarım ve Web Yazılım Çözümleri

Yaptığınız işleri, verdiğiniz hizmetleri ve sattığınız ürünlerin tanıtımını gelişen teknoloji sayesinde anında binlerce kişiye ulaştırmak artık çok kolay.

Uzman web tasarım kadromuz ile işletmelerin web tasarım ihtiyaçlarınızı güncel trendlere uygun bir şekilde karşılıyoruz ve aynı zamanda işletmelerin dijital rekabet ortamında daha iyi sonuçlar alabilmesi için işletmelere web yazılım konusunda çözüm ortağı oluyoruz.

ÖRNEK PROJELER HEMEN TEKLİF AL

Bir firmanın olmazsa olmazlarından birisi olan web sitesi tasarımı doğru ellere bırakılırsa; ortaya çıkan çalışma sadece ürün veya hizmet tanıtımı yapmakla kalmaz, aynı zamanda işletmenizin vizyonunu en iyi şekilde yansıtma fırsatı sunar. Vizyonunu iyi yansıtma imkânı bulan şirketler ve şahıslar internetten para kazanma ihtimalini arttırmış olurlar.

Web Tasarımın Faydaları

Kurumsal web sitesinin işletmeniz için birçok faydası bulunmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz üzere, web sitesi bir firmanın dijital ortamdaki kimliğidir. Firmanızı internet üzerinde ne kadar doğru ve anlaşılabilir tanıtırsanız, internetten yakalayacağız müşteri dönüşü de o ölçüde yüksek olacaktır. Kötü dizayn edilmiş web sitelerine giren potansiyel müşteriler, ilgilerini çok fazla çekmediği için işletme bilgilerini incelemeden ve işletmeye ulaşmadan hemen sayfayı kapatırlar ve rakip firmaların web sayfalarını incelemeye başlarlar.

Maddeler halinde web tasarımın faydalarından bahsedersek;

  • Şık bir web sitesi ile müşterilerinize güven veren bir firma izlenimi sağlarsınız
  • Sadece bulunduğunuz bölge için değil, yurt içi veya yurt dışında da web siteniz sayesinde tanıtım yapabilir, ürün ve hizmetlerinizi evrensel olarak sunabilirsiniz.
  • Uygun reklam bütçeleri ile anında binlerce insana ulaşabilir, tanıtım yapabilirsiniz.
  • Web siteniz sizin kimliğinizdir. Web sitenize gösterdiğiniz özen, yaptığınız işe ve müşterilerinize değer verdiğiniz anlamına gelir.

Web Tasarım Fiyatları

Güncel web sitesi tasarımı fiyat listemize aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Fiyat Listesi

DEMO TALEBİ

Web tasarım konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?
Hemen bize mesaj bırakın, size en kısa sürede dönüş sağlayalım.


 

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Gelişen akıllı cihaz teknolojisi web tasarım alanında da yeniliklerin yapılmasına ortam sağladı. Şuan hemen herkesin elinde akıllı cep telefonları ve tabletler var. Responsive kavramı oluşmadan önce web sitelerini telefonlarda görüntülemek işkence haline geliyordu. Sayfayı yakınlaştırmak, tekrar uzaklaştırmak ve aradığımız şeyi bulmak gerçekten zordu. Artık responsive kavramı ile tüm cihazlara uygun çalışmalar tek seferde yapılabiliyor. Kullanıcı deneyimine önem veren web site sahipleri için responsive kavramı olmazsa olmazlar arasında diyebiliriz.

Responsive web tasarım hakkında daha detaylı bilgi için: https://www.toretto.com.tr/responsive-web-tasarim

Süreç ve Destek

Web sitesi çalışmalarında süreç başlangıcı sektör analizi ile başlamaktadır. Hangi sektörde olursanız olun, sektörünüzün liderleri de dâhil olmak üzere rakiplerinizin internet üzerindeki faaliyetlerini analiz ediyoruz. Rakiplerinizin dikkate aldığı kriterleri belirledikten sonra, kullanıcı deneyimini en yüksek seviyeye çıkartacak önerileri sizlerle paylaşıyoruz. Varılan ortak görüşler neticesinde uzman tasarımcılarımızın ortaya çıkardığı tasarımları bilgisayar mühendisi yazılımcılarımız gelişmiş yönetim paneline entegre ederek dinamikleştiriyor. Tasarım ve yazılımın tamamlanmasının ardından gerekli testler yapılarak yayın öncesi son kontroller gerçekleştiriliyor ve çalışma sizlere sunuluyor. Görüş ve önerileriniz doğrultusunda revize talepleriniz de değerlendirildikten sonra web sitesini yayına alıyoruz.

Yayın sonrası destek süreci

Web sitesinin yayına alındığı andan itibaren 1 sene boyunca ücretsiz destek sağlıyoruz. Çözüm ortağı olduğumuz şahıs veya şirketler hafta içi mesai saatleri içerisinde telefonla ulaşarak bizlerden ücretsiz destek alabilmektedir. Hafta sonu ve mesai saatleri dışında destek talepleri ve görüşmeleri yalnızca e-posta aracılığıyla yapılmaktadır.

  • Sitenizin teslim edilmesinin ardından belirlediğiniz 1 kişiye ücretsiz yönetim paneli eğitimi veriyoruz.
  • İstediğiniz mail hesaplarını oluşturarak bilgisayarlarınıza uzak masaüstü bağlantısı ile bağlanıp ücretsiz Outlook kurulumu gerçekleştiriyoruz.
  • Site ile ilgili küçük revizelerde(telefon, yazı, renk, adres vb.) ücretsiz yardımcı oluyoruz.

Yayın sonrası isteyeceğiniz gelişmiş ek modüller için süre belirlenerek ve günlük cüzi fiyatlandırmalar ile ek modülleriniz geliştirilmektedir.

Yayın sonrası analiz ve seo çalışması

Web sayfası yayınlandıktan sonra arama motorları üzerindeki durumunuzu değerlendirmek istediğiniz noktada sizlere danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bu danışmanlık hizmetimiz süresince Google Analitycs, Yandex Metrica vb. analiz araçları ile web sayfanızın raporlarını birçok farklı filtre seçeneğiyle sizlere iletiyoruz. Arama motorlarında yükselmek isteyenler için ise 3 Aylık, 6 Aylık ve 12 Aylık olmak üzere üç farklı seçenekte seo çalışması hizmeti sunmaktayız. Seo danışmanlığı hakkında detaylı bilgileri öğrenmek için Seo Danışmanlığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanılan Teknolojiler

Web tasarım çalışmalarında kullandığımız teknolojilere değinmekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Yazılım geliştirme konusunda standart yazılım firmaları gibi tek bir platformda bağlı kalmamaya ve sürekli değişen literatürü takip etmeye özen gösteriyoruz. Bazı web tasarım firmaları, hala 15 sene önce kullanılan altyapılarla hizmet vererek rekabet ortamında tutunmaya çalışıyor. Bizler de elbette bu firmalara öncülük etme gereği duyuyoruz.

Çalışmalarımızı gerçekleştirirken seçimlerimizi her projenin farklı dil ve altyapıya ihtiyaç duyduğunun bilincinde yapıyoruz. Küçük gereksinimlere ihtiyaç duyulan projelerde sunucuya gereksiz yük bindirebilecek frameworkleri tercih etmiyoruz. Aynı şekilde büyük sistemlere ihtiyaç duyulan projeleri yetersiz altyapılarla desteklemeye çalışmıyoruz. Her sistemin kendine has bir mimarisi olması gerektiğinin farkında olan yazılımcılarımız tercihlerini de bu doğrultuda belirlemektedir.

FİYAT TEKLİFİ AL