Covid-19 salgını ile birlikte hijyenin önemi tüm dünya tarafından bir kere daha anlaşıldı. Bu kapsamda restoran ve cafe gibi hizmet sektörlerinde de daha hijyenik koşullar oluşturma adına çalışmalar gerekli oldu.

Toretto Yazılım ve Bilişim Sistemleri olarak web tasarım çalışmalarımızın yanı sıra müşterilerimize daha hijyenik ve pratik hizmet sunmaları adına teknolojik çözümler gerçekleştirmekteyiz. 

Son ürünümüz olan gelişmiş QR menü ile müşterileriniz tüm ürünlerinize kolayca telefon ve tabletlerinden erişebilecek, diledikleri ürünleri anında menünüz üzerinde görüntüleyebilecekler. Kolay kullanım özelliği ve yönetim paneli sayesinde QR menü içeriğinizi siz müşterilerimiz de dilediğiniz gibi güncelleyebileceksiniz ve gereksiz basım masraflarından tasarruf etmiş olacaksınız.

QR menü sistemimiz sizler için birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Müşterilerinizin yaşayacağı değere önem veriyoruz. Bu sebeple QR menü içerisinde gece ve gündüz modlarını aktifleştirdik. Dileyen müşteriniz gece ve gündüz modunu değiştirerek daha kişisel kullanım deneyimine sahip olacak!

QR Menü

A'dan Z'ye tüm süreci sizler için yürüterek profesyonel destek sağlamaktayız. Sizler de cafe, restoran, otel vb. işletmelerinizde QR menü kullanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.


QR Menü Avantajları

Geliştirmiş olduğumuz QR menü sizlere eşsiz özellikler sağlamaktadır. QR Menü, müşterilerinizin masalarınızda bulunan QR kodu okutarak tüm ürünlerinize telefon ve tablet gibi cihazları ile hızlıca erişebilmesini sağlayan yeni nesil sistemdir. Avantajları

  • Temassız olması sebebiyle hijyenik koşul sağlar,
  • QR Menüler mobil uyumlu geliştirilmektedir. Tüm cihazlara özel tasarımıyla müşterilere gösterilmektedir,
  • Çeşitli dil seçenekleriyle yabancı müşterilerinize de hizmet vermenizi kolaylaştırır,
  • Yönetim panelinizden 4 farklı tasarım çeşidinden dilediğinizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz, 
  • Sınırsız ürün ve kategori girişi yapabilirsiniz. Hiçbir kısıtlama ve ek ücret ile karşılaşmazsınız,
  • Her ürün fiyatı değişiminde yeni basım maliyetleriyle karşılaşmazsınız, yılda 1 kere hosting yenilemesi gerçekleştirmeniz yeterlidir,
  • Gelişmiş ve sade yönetim paneli sayesinde ürünlerinize dilediğiniz fotoğrafı yükleyebilir, içeriğini ve fiyatlarını güncelleyebilirsiniz,
  • Hizmet sonrası destek hizmetimizden 1 yıl boyunca ücretsiz yararlanırsınız ( Modül değişiklikleri ve tasarım değişikliğini kapsamaz )

 

Bu eşsiz avantajlardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Profesyonel QR menü hizmeti satın alın.

İletişim Bilgilerimiz:

Adres: Cumhuriyet Mah. Cezmi Sk. No:5B/3 İstanbul/Büyükçekmece

Telefon: 0212 603 04 33

E-Posta: info@toretto.com.tr

  •  
 
QR MENÜ YAPTIR