Hakkımızda

Toretto Yazılım ve Bilişim Sistemleri, sürekli gelişen teknolojileri güncel olarak takip ederek müşterilerine en kaliteli ve en yeni teknolojileri içeren hizmetleri sunma anlayışıyla hareket eder.

Toretto Yazılım ve Bilişim Sistemleri
Misyonumuz

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız,  Web Tasarım ile giriş yaptığı bilişim sektöründe sürekli gelişim göstererek faaliyet alanlarına sürekli yenilerini eklemiştir.

Genç, dinamik ve tecrübeli ekibiyle Web Tasarım, E-ticaret Yazılımları, Yazılım Geliştirme, Sosyal Medya Yönetimi, Seo Çalışmaları, CRM Yazılımları, Muhasebe Yazılımları Geliştirme gibi birçok hizmet sağlamaktadır.

Toretto Yazılım ve Bilişim Sistemleri, çalıştığı firmalara sunduğu teknolojik tüm hizmetler için gereken teknik desteği kaliteli bir şekilde sunarak, kurumsal faaliyetlerini ve ilişkilerini sürekli ilerletmeyi hedeflemektedir.

Toretto Web Tasarım
Toretto Web Tasarım

Biz Kimiz?
Neler Yapıyoruz?

Toretto Yazılım ve Bilişim Sistemleri olarak çözüm ortaklığı sunduğumuz işletmelere evden, işten veya dışarıdan yönetim sağlayabilecekleri web tabanlı yazılımlar üretiyoruz.

Web tabanlı tüm yazılımlarımızda limitsiz işlem yetkisi sunuyoruz. Kolay kullanımlı yönetim paneli arayüzünüz ile dilediğiniz kadar ürün girişi yapabilir, istediğiniz sayıda sayfa oluşturabilirsiniz.

  •  

Gelişmiş Yönetim Paneli

Artık web sitenizi yönetmek çok kolay! Gelişmiş yönetim panelimiz sayesinde tüm sayfalarınızı hızlı bir şekilde güncelleyebilir, ürün ve hizmetleriniz hakkında anlık olarak bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

#