Toretto Yazılım ve Bilişim Sistemleri olarak sizlerden gelen istekler neticesinde firmanıza katmadeğer yaratan, gerek şahsi projeleriniz, gerek işletme çözümleriniz için özel yazılımlar geliştirmekteyiz.

Gerekli analizleri yaparak, beklentileriniz doğrultusunda süreci planlıyor, tasarlıyor ve size uygun özel yazılım çözümlerini hem web tabanlı platformlarda hem de mobil platformlarda gerçekleştiriyoruz.

Özel yazılımlar sayesinde;

  • Rakiplerinize fark yaratır, dijital ortamda erişilebilirliği sağlarsınız
  • Müşterilerinize daha kaliteli hizmet sunma imkanı yakalarsınız
  • Daha az maliyetle, daha çok iş yapar, zamandan kazanırsınız
  • İstediğiniz hedeflere daha kısa sürede ulaşma şansınız olur
özel yazılımlar

Neden Özel Yazılım Tercih Etmelisiniz?

Özel yazılımlarımız sayesinde işletmenizin verimliliğini ve performansını arttırabilirsiniz. Özel yazılımlar, hazır yazılımlara nazaran daha verimlidir. Hazır yazılımlar, tam anlamıyla size göre yapılmadığı için ek modülleri geliştirmekte bir hayli zorlanır, gereksiz vakit kaybı yaşarsınız. Her ek modül için ayrı ayrı ücretlendirmelerle karşılaşacağınız için maliyeti fazladır.

Bizler, size bu konuda yardımcı oluyor, istek ve taleplerinizi doğru analiz ederek, sizi ek masraflar ve sürpriz sorunlarla karşılaştırmıyoruz.


Projenizi Güvence Altına Alıyoruz

Geliştirmek istediğiniz projeler hakkında analizlerimizi ve süreç planlamasını yapmadan önce sizlerle noter onaylı sözleşme imzalayarak projenizi güvence altına alıyoruz. Böylece sizlerde rahat bir şekilde projenizi bizlere teslim etme imkanı buluyorsunuz. Anlaşmamızı yaptıktan sonra geriye yalnızca projenizin geliştirilmesi kalıyor.


Proje Sonrası Teknik Destek

Proje geliştirme aşamasında sizlerle birebir iletişim halinde kalıyoruz. Her bir adımda tarafınıza sunum yapılarak, onayınız alınıyor ve çalışmalara bu doğrultuda devam ediliyor. Bilmenizi istiyoruz ki; istek ve yorumlarınız, ayrıca memnuniyetiniz bizim için çok değerli. Bu sebeple projenin tamamlanmasının ardından da sizlere minimum bir yıllık teknik destek imkanı sunuyoruz. Karşılaşacağınız sorunlarda veya danışmak istediğiniz konularda uzman teknik destek ekibimizle dilediğiniz vakitte görüşebilme imkanınız mevcut.