Hedef kitleye direkt olarak ulaşabileceğiniz, kolay ve maliyeti düşük olan sosyal medya platformlarında danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

İşletmeniz veya markanızdan sosyal medya platformlarında ne kadar sık bahsedilirse, marka değeriniz o kadar artmaktadır. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan işletmeler, kullanıcılarla direkt olarak iletişime geçebilme imkanına sahiptir. Aynı şekilde kullanıcılarda işletmenizin ürün ve hizmetleri hakkında sizlere direkt olarak ulaşabilirler. Sizlere ürün ve hizmetleriniz hakkında ki düşüncelerini aktarabilir, şikayet ve dileklerini sizlerle çok kolay ve hızlı bir şekilde paylaşabilirler. Böylece işletmenizde eksik olan kriterleri ve müşterilerinizin neler istediğini daha doğru anlayabilir, çalışmalarınızı bu doğrultuda yürütebilirsiniz.

Bunun yanı sıra kullanıcılar sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanmaktadır. Sosyal medya platformlarında aktif rol almanız, kullanıcılar için güven uyandırmaktadır. Size olan güvenlerini de sosyal medya üzerinde ki hareketleriniz sayesinde arttırabilirsiniz. Kullanıcılar aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında ki görüşlerini sosyal medya üzerinde ki binlerce kullanıcıyla eş zamanlı olarak paylaşabilirler.

sosyal medya danışmanlığı

Böylesi büyük platformlarda yer almak, işletmenizin ve markanızın bilinirliğini ve akılda kalıcılığını arttırmanın en kolay yollarından birisidir.

Sosyal medya platformlarında aktif rol almak isteyen işletmelere profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Kısaca neler yaptığımızdan bahsedelim.


İçerik Yönetimi

Sosyal medya platformlarında ki en temel kural sürekli aktif gerektiğidir. Sürekli aktif olunması gereken bir alanda günlük düzeli paylaşımlar yapılmalıdır. Markanızın hizmet ve ürünleri hakkında doğru bilgiler paylaşmak, kullanıcıların sizi daha iyi anlamasını sağlamak gerekmektedir. Bu sebeple kesinlikle profesyonel bir destek almanız gerekir.

Takip ( Monitoring )

Kullanıcılar, siz sosyal medya üzerinde aktif olmasanız dahi sizin hakkınızda konuşmaya devam ederler. Sizin onlara olan yakınlığınız ve onları dinlemeniz çok önemlidir.

Geleneksek medyada olan medya takip hizmeti artık sosyal medya ve diğer platformlar içinde takip edilmesi gereken zorunlu bir hizmet haline gelmiştir.

Bu sebeple bizler de ihtiyacınız olan mecralarda belirli kelimelerle aramalar yapıyor, sektör analizi gerçekleştiriyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Böylelikle hangi ürün veya hizmetinizin daha sık konuşulduğunu, işletmeniz veya markanız hakkında ki olumsuz yorumların nerelerden geldiğini görebiliyoruz.

Sizler de sosyal medya danışmanlığı hizmetimizden yararlanmak isterseniz bize ulaşın, size yardımcı olalım!