Google Adwords, ürün ve hizmetleriniz hakkında arama yapan potansiyel müşterileriniz ile vermiş olduğunuz reklamları bir araya getiren dijital pazarlama hizmetidir. Google Adwords, klasik reklam araçlarına göre oldukça büyük farklar ve üstünlükler sunmaktadır.

Doğru Zamanda Doğru Kullanıcılara Ulaşın

Arama motorlarında arama yapan kullanıcılar, Google Adwords, sunmuş olduğunuz hizmetler ve ürünler hakkında potansiyel müşterilerinize tam olarak istedikleri sonucu verir ve sizin yaptığınız reklamları göstererek müşterilerinizin size ulaşmasını sağlar.

Geniş Raporlama Yelpazesi

Google Adwords, hizmet sunduğu müşterilerine geniş raporlama imkanı sunmaktadır. Bu sayede klasik pazarlamaya yapılan yatırıma göre daha kolay bir şekilde analiz yapılır ve yatırımınızın kolayca ölçülebilir olmasını sağlar. Reklam süresince web sitenize kaç ziyaretçi aldığınız, ne kadar çağrı aldığınız detaylı olarak sizlere sunulmaktadır. Hatta reklamlarınız üzerinden gerçekleşen satışlar dahi raporlanabilmektedir.

google adwords

Her Bütçe İçin Uygun Reklam Olanağı

Google Adwords, diğer reklam araçlarının aksine her bütçeye uygundur. Dilerseniz 5 TL, dilerseniz 5000 TL değerinde reklam hizmeti alabilirsiniz.

Böylece düşük bütçelerle reklamlardan dönüş alıp alamayacağınızı kolayca öğrenebilir, yatırımınızı bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz.

Google Adwords sayesinde satmış olduğunuz ürünleri ihtiyacı olan insanlara tanıtabilirsiniz. Hizmet veriyorsanız hizmetleriniz hakkında bilgi almak isteyen insanları bilgilendirebilirsiniz. Dilerseniz Türkiye’nin her bölgesine, dilerseniz tüm dünyaya Google Adwords sayesinde açılabilirsiniz. Markanızın tanıtımını yapabilir, işletmenizin değerini ve yıllık gelirini arttırabilirsiniz.

Google Adwords hizmeti sizlere bir çok avantaj sağlamaktadır. Örnek verecek olursak Türkiye’de ortalama 40 milyona yakın kullanıcı, tüm dünyada ise ortalama 3,5 milyar insana yakın bir kitleye Google adwords reklamları sayesinde ulaşabilmeniz mümkündür.

Toretto Yazılım ve Bilişim Sistemleri olarak sizlere Google Adwords reklam hizmetleri ile işletmenizi büyütme konusunda çözüm ortağı olmaktayız.

Daha geniş bilgi almak isterseniz, 0212 603 04 33 numaralı hattı arayın, uzman ekibimizden yardım alın.