Profesyonel Web Sitesi Fiyatları

 • Yayınlanma Tarihi: 02 Nisan 2022
 • Okunma Süresi: 2 Dakika 0 Saniye
 • Kategori: Web Tasarım
Profesyonel Web Sitesi Fiyatları

Geçmiş yıllarda televizyon kullanılarak yapılan reklam ve iletişim, günümüzde daha çok internet siteleri aracılığı ile yapılmaktadır. Bu nedenle ticaret yapan birçok firma, kendi bünyesinde bir e-ticaret sitesi kullanır. Ülke içine ve ülke dışına çok kolay şekilde ulaşım sağlayan bu siteler, satış hacmini artırırken maliyetleri de yarı oranında düşürmektedir. Profesyonel web sitesi fiyatları, firmalar arasında değişkenlik gösterir. Doğru hizmeti hesaplı şekilde almak için; titiz bir işçilik ve güncel tasarım kullanan, hazırlanan web sitesindeki içeriğin kalitesini garantileyen aynı zamanda gerektiğinde teknik destek sağlayabilecek yani devamlılığı olan firmalara yönelmek gerekir. Deneyimli eleman çalıştıran bu firmalar, açtığınız sitenin başarılı şekilde üst sıralarda yer almasını garanti eder. 

Web sitesi açmak isteyen birçok firma veya kişi en doğru şekilde hizmet almak amacı ile profesyonel web sitesi kurulumu yapan firmaları araştırmaktadır. Fakat piyasada faaliyet gösteren her firmada fiyatlar oldukça değişkendir. Web sitesi fiyatları, kurulum yapan firma elemanlarının sayı ve tecrübesi,  faaliyet alanı gözetilerek farklılık gösterir. Bazı firmalar 6500TL-7000 TL gibi daha makul fiyatlar ile web sitesi hazırlarken, bazı firmalar ise web sitesinde istenen özelliklere göre ek ücretlendirme uygular. Fiyat araştırması yaparken, ilk olarak alınan hizmeti göz önüne almak önemlidir. Web sitesi fiyatları belirlenirken;

 • Hazır tasarım ile çalışan web sitelerinin fiyatları diğerlerine göre daha hesaplıdır. Belli bir şablon kullanarak hazırlanan bu siteler, üzerinde ufak eklemeler ve düzenlemeler yapılarak müşteriye sunulur.
 • Daha önce başka bir amaçla kullanılan yani var olan web sitesini bir takım eklemeler yaptıktan sonra müşteriye sunan firmalar, yeni kurulum yapan web sitelerine oranla çok daha hesaplıdır.
 • Başkasına hazırlanmasına rağmen beğenilmediği için tekrar satışa sunulan web siteleri, hesaplıdır. Bu tür hazırda bulunan yani beğenilmeyen web sitelerinden uzak durmak gerekir.

Yeni ve kolay ulaşım imkânı yaratan bir web sitesi edinmek için, bu tür acemi ve ucuz hizmet veren firmalardan uzak durmak önemlidir. Profesyonel web sitesi fiyatı, deneyim ve kalite üzerinden değerlenmeli ve çok uzun süre kalıcı olmak hedeflenmelidir.

Kaliteli bir web sitesi hizmeti için Toretto olarak hizmetinizdeyiz. Tüm sektörlere özgün tasarımlar ve isteğe uygun yazılım modül geliştiren ekibimiz ile internette daha aktif olmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mah. Cezmi Sok. No:5B/3 Büyükçekmece / İstanbul

Telefon: 0212 603 04 33

E-Postainfo@toretto.com.tr

Profesyonel web sitesi için ilgili arama etiketleri

 • Profesyonel web sitesi
 • Kurumsal internet sitesi
 • Kurumsal web site fiyatları
 • Web site fiyatları
 • Web tasarım fiyatları
Paylaş:

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları için Cevap Yaz


Yorumlar (0)

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları yazısına ilk yorum yapan siz olun!

WEB SİTESİ YAPTIR