İstanbul web yazılım

  • Yayınlanma Tarihi: 02 Nisan 2022
  • Okunma Süresi: 1 Dakika 41 Saniye
  • Kategori: Web Tasarım
İstanbul web yazılım

Toretto olarak; İstanbul merkezli ofisimizde web tasarım ve eticaret paketleri dışında özel web yazılım hizmetleri sunuyoruz. İşletmelere veya şahıslara isteğe bağlı olarak özel proje yazılım ve girişimlerinde profesyonel ekibimiz ile destek sağlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz özel yazılım projeleri için 0212 603 04 33 numaralı hattı arayarak müşteri hizmetlerimize yazılım projeniz hakkında detaylı bilgi vererek süreçler ve fiyatlandırmalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web yazılım nedir?

Web yazılım; internet sayesinde işlerinizi web üzerinden gerçekleştirebilmenizi sağlayan özel programlardır. Her sektöre ve ihtiyaca göre web yazılımları değişiklikler gösterebilir. Web yazılım projeleri; kullanıcı dostu, hızlı ve kullanışlı, tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmalı ve kodlanmalıdır.

Web yazılım neyi kapsar?

Web yazılım; adından da anlaşılacağı üzere web tabanlı tüm sistemler için yapılabilir. Eticaret yazılımları, kurumsal web tasarım çalışmaları, CRM ve ERP vb. tüm çalışmalar web yazılımı kapsamına girebilir.

Web yazılımlarının faydaları neler?

  • İnternetten ürün veya hizmetlerinizin tanıtımı ve satışı kolaylıkla yapılabilir
  • Stok takibi, fatura takibi, müşterilerin kayıtlarını oluşturma gibi işlemler yapılabilir
  • Müşterilerden gelen talepler web üzerinde tutulabilir. Böylece müşterilerinizin işletmeniz ve ürünleriniz hakkındaki görüşlerine göre hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz
  • Tüm işlemlerinizi kolaylıkla halledebilir, zamandan tasarruf edersiniz
  • İşlerinizin daha pratik yollarla hızlı bir şekilde halledilmesini sağlarsınız

Web yazılımları nasıl oluşturulur?

Web yazılımları statik ve dinamik olmak üzere iki şekilde oluşturulur.

Statik web tasarım çalışmaları

Temel bir şekilde bahsedecek olursak HTML & CSS ile yapılmaktadır. Oluşturulan tüm sayfalar birbirinden bağımsız olarak çalışır. Düzenlenmesi vakit alır ve sayfa sayısı arttıkça bu süre giderek artmaya devam eder.

Dinamik web tasarım çalışmaları

HTML ve CSS dışında veri tabanı kullanılan ve sunucu taraflı çalışan PHP, ASP.NET gibi programlama dilleri ile yapılmaktadır. Bu çalışmalarda mevcut bir yönetim paneli olur. Yönetim paneli sayesinde site içerisindeki tüm içerikler kolaylıkla değiştirilebilir. Düzenlenmesi oldukça kolay ve kullanışlıdır.

İstanbul ve tüm Türkiye genelinde özel web yazılım ve web tasarım ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul web yazılım hizmetleri dışında ek olarak inceleyebileceğiniz hizmetlerimizi aşağıdaki linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Web tasarım fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Paylaş:

İstanbul web yazılım için Cevap Yaz


Yorumlar (0)

İstanbul web yazılım yazısına ilk yorum yapan siz olun!

HEMEN TEKLİF ALIN