Web sitesi maliyeti nedir?

  • Yayınlanma Tarihi: 02 Nisan 2022
  • Okunma Süresi: 2 Dakika 57 Saniye
  • Kategori: Web Tasarım
Web sitesi maliyeti nedir?

Bu yazımızda web sitesi maliyetlerinden bahsedeceğiz. İlk olarak web sitesi maliyetini sorgulamadan önce işletmenizin nasıl bir web sitesine ihtiyacı var bunu sorgulamak gerekli. Ürün veya hizmetlerinizin satışını mı yapacaksınız? Yoksa işletmenizin tanıtımını yapacak, müşterilerinize ürün ve hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgi verecek bir web sitesi mi yaptıracaksınız ona karar verilmesi gerekir. Bu sebeple aşağıda e-ticaret maliyetleri ve web sitesi maliyetlerini ayrı bir şekilde kaleme alacağız.

Eticaret Maliyetleri

Ürün ve hizmetlerinizin satışı yapılacaksa size bir e-ticaret sistemi gereklidir. E-ticaret paketleri, özelliklerine göre farklı şekillerde fiyatlandırılmaktadır. Ürünlerinizin çeşidi, site içerisinde göstermek istediğiniz ürün özellikleri, yönetim panelinde olması istenen analiz ve raporlama araçları, seo alt yapısı ve birçok kıstas fiyatlara etki etmektedir. E-ticaret fiyatlarını öğrenmek için E-ticaret paketleri bağlantımıza tıklayarak e-ticaret fiyatları ve paket özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ek olarak danışmak istediğiniz konuları 0212 603 04 33 numaralı hattı arayarak müşteri hizmetlerimize ulaşarak bizlere belirtebilirsiniz.

E-ticaret Hosting Fiyatları

E-ticaret sitenizi barındırmak ve çevrimiçi yayınlayabilmeniz için bir hosting hizmeti satın almanız gerekmekte. Bazı web tasarım firmaları hosting fiyatlarını e-ticaret paketlerine dahil etmeden ayrı olarak talep ederler fakat merak etmeyin, e-ticaret paketlerimizdeki fiyatlandırmalara hosting ücreti de dahildir. Sizlerden hosting için ek bir ücret beklentimiz yoktur. Sizlerden yalnızca yıllık e-ticaret paketinin lisans yenileme bedeli istenir. E-ticaret paketleri sayfamızı incelediyseniz her paket için farklı ücretlendirme uygulanmaktadır.

Web Sitesi Maliyetleri

Hem işletmenizin, hem de ürün veya hizmetlerinizin tanıtımını yapacak, müşterilerinizi bilgilendirecek bir web sitesi istiyorsanız fiyatlar e-ticaret sistemine göre farklılık göstermektedir. İsteğe göre size özel bir tasarım yaptırabilirsiniz veya mevcut web tasarım paketlerimizden seçebilirsiniz. İki seçenek için farklı fiyatlandırma yapılır.

Özel web tasarım süreci nasıl işliyor?

Web sitenizin size özel sıfırdan kodlanmasını istiyorsanız fiyatlar paket fiyatlarına göre farklılık gösterir. Özel tasarım çalışmalarında tasarımcı personelimiz size sıfırdan bir tasarım çıkartır. Çıkartılan bu tasarım arayüz geliştirici personelimiz tarafından web ortamına dökülür. Web ortamına dökülen arayüz de yazılımcı personelimiz tarafından yönetim paneline entegre edilir. Yönetim paneline entegre edilen sisteme artık editörlerimiz içerik girişi yaparak siteyi canlı hale getirir.

Bu şekilde bir çalışma paket web tasarım seçeneğine göre daha maliyetli olur. Fakat müşterilerinize vizyonunuzu, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde yansıtmak istiyorsanız bu seçenek tam size göre!

Paket web tasarım fiyatlandırması

Tasarımcı ve yazılımcı personellerimiz tarafından her sektör için ayrı bir şekilde tasarlanmış, özel olarak kodlanmış sistemlerimiz mevcuttur. Bu sistemler her sektör için farklı bir şekilde tasarlandığı için kendinize en uygun paket web tasarımı seçerek işletmenizin web sitesi ihtiyacını giderebilirsiniz. Maliyeti, özel web tasarım fiyatlarına göre daha uygundur. Paket web sitelerimiz de özel web tasarım seçeneklerimiz ile aynı özellikleri taşır. Tamamen mobil uyumlu, Google alt yapısına uygun, yönetim paneli ile içerikleri istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz şekilde kodlanmıştır. Bu sebeple web sitesine yüksek bütçe ayırmamış müşterilerimiz için en ideal seçenektir.

Size en uygun web site seçeneğini belirlememiz için mobilden giren müşterilerimiz ekranın üst tarafında bulunan numaraya tıklayarak hemen bizi arayabilir, masaüstü bilgisayardan ulaşan müşterilerimiz ekranın sağ üst tarafında bulunan TEKLİF ALIN butonuna tıklayarak bizlerden teklif alabilirler.

Tanıtım sitesi için hosting fiyatları

Mevcut web tasarım çalışmalarımızda sizlerden ek olarak hosting fiyatı talep edilmez. Çalışmaya başlanan ilk yıl hosting fiyatı ücrete dahildir. Tamamlanan web tasarım çalışması için kullanılan hostingin ücreti yıllık olarak talep edilir. Her çalışma için belirlenen hosting ihtiyacı farklı olduğu için fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Anahtar kelimeler;

  • Web sitesi maliyeti
  • Web tasarım fiyatları ne kadar
  • Eticaret fiyatları
  • Eticaret fiyatları ne kadar
  • Özel web tasarım
Paylaş:

Web sitesi maliyeti nedir? için Cevap Yaz


Yorumlar (0)

Web sitesi maliyeti nedir? yazısına ilk yorum yapan siz olun!

WEB SİTESİ YAPTIR