İzmir Web Tasarım

  • Yayınlanma Tarihi: 16 Mart 2023
  • Okunma Süresi: 2 Dakika 29 Saniye
  • Kategori: Web Tasarım
İzmir Web Tasarım

İzmir web tasarım firması olarak firmalara web sitesi tasarımı hizmeti sunmaktayız. 2017’de web tasarım alanında hizmet sunmaya başlayan İzmir web tasarım firması olarak İzmir’de birçok farklı sektörde faaliyet gösteren firmalara web tasarım hizmeti sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Web sitesi tasarımı dışında e-ticaret, CRM, özel yazılım ve diğer her türlü web tabanlı yazılım alanında çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İzmir’de işletme faaliyetlerini sürdüren tüm firmalara bu hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 

İzmir Web Tasarım Firmaları

İzmir’de web sitesi tasarımı hizmeti veren birçok web tasarım firması bulunmaktadır. İzmir web tasarım firmasından bu alanda hizmet almak istiyorsanız, site yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web sitesi yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken birçok husus bulunmaktadır. Site yaptıracağınız web tasarım firmasını belirlemeden önce çalışacağınız firmanın bu hususlara ne ölçüde dikkat ettiğini göz önünde bulundurarak tercih yapmanız kaliteli hizmet almanız açısından önemlidir.

İşte web sitesi tasarımı yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar;

  • Referansları ve geçmişi olan bir web tasarım firması tercih etmelisiniz. Referansı ve bu alanda geçmişi olmayan web tasarım firmalarından alacağınız hizmet sizi yarı yolda bırakabilir.
  • Web sitesi yaptıracağınız firmanın daha önceki çalışmalarını inceleyerek temel seo kriterlerine, sitenin tasarımına ve sitelerin açılış hızına ne ölçüde önem verdiğini tespit edebilirsiniz. Bu sayede ortalama bir izlenim elde edebilirsiniz.
  • Talep edeceğiniz web sitesinde bulunan özelliklere uygun bir bütçe planlaması yaparak fiyat&performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Bu sayede hem tasarruf imkanınız olacak hem de gereksiz eklentileri kullanmamış olacaksınız.
  • Mobil uyumluluk kriterlerine ne ölçüde uyulduğuna dikkat ediniz. Günümüzde tüm potansiyel ziyaretçilerin mobil cihaz kullandığı gerçeğini göz önüne alarak web sitenizin mobil cihazlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanacağından emin olmalısınız.

 

İzmir Web Tasarım Fiyatları

Biraz önce dikkat etmeniz gereken hususlar arasında bütçe planlaması yapmanız gerektiğinden bahsetmiştik. İzmir web tasarım firmalarına yaptıracağınız web sitesi fiyatları site içerisinde bulunacak özelliklere göre değişkenlik gösterecektir. Web sitesi fiyatlandırma aşamasında belirli bir ölçü veya sabit bir fiyatlandırma söz konusu değildir. Bu sebeple ne tür bir çalışma yaptıracağınızı önceden belirleyerek, görüştüğünüz web tasarım firmasına bu kriterleri belirterek ve onların da uzman görüşlerini alarak ortalama bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hazır web sitesi şablonları kullanmak istiyorsanız fiyat konusunda biraz daha şanslısınız. Hazır web sitesi paketleri hem fiyat hem de süre konusunda tasarruf etmenizi sağlayabilir. Ortalama hazır web sitesi paketi fiyatları 2023 yılı itibariyle 4500 TL’den başlamaktadır. Bu fiyatın altındaki hazır web sitelerinde genellikle hızlı olmayan web hostingler kullanıldığı için pek tavsiye edilmemektedir.

Profesyonel bir web sitesi yaptırmak istiyor ve uzman web tasarım personellerinin size özel çalışma yapmasını istiyorsanız fiyat skalası biraz daha yükselmektedir. Profesyonel web sitesi fiyatları yaklaşık olarak 25.000 TL ile 50.000 TL aralığında değişkenlik göstermektedir. Site içerisinde kullanacağınız eklentilerin türüne göre bu fiyatlardaki farklılıklar oldukça doğal olarak karşılanmaktadır.

Firmanız için İzmir web tasarım firması arıyorsanız bize ulaşabilir, aradığınız uzman kadroyu ve beklediğiniz profesyonel web sitesini bizimle yayına alabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Telefon: 0212 603 04 33

E-Posta: info@toretto.com.tr

Paylaş:

İzmir Web Tasarım için Cevap Yaz


Yorumlar (0)

İzmir Web Tasarım yazısına ilk yorum yapan siz olun!