İstanbul Web Tasarım

  • Yayınlanma Tarihi: 10 Şubat 2023
  • Okunma Süresi: 3 Dakika 18 Saniye
  • Kategori: Web Tasarım
İstanbul Web Tasarım

İstanbul web tasarım firması olarak işletmelere özel web sitesi tasarımı hizmeti sunan firmamız 2017 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.
2017 yılından günümüze kadar birçok farklı sektör için tasarladığımız ve geliştirdiğimiz web siteleri hem eşsiz tasarımlarıyla hem de kolay yönetilebilir olması sayesinde firmaların internet üzerindeki ihtiyaçlarına kaliteli çözüm olmuştur.

İstanbul web tasarım firmamız sunduğu özel web tasarım hizmetinin yanı sıra e-ticaret paketleri, işletmeye özel yazılım geliştirme(CRM) ve SEO çalışması alanlarında da profesyonel olarak hizmet vermektedir.
 

İstanbul web tasarım firmaları

İstanbul’da web tasarım alanında hizmet veren birçok şahıs ve firma bulunmaktadır. Eğer bir İstanbul web tasarım firmasına web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlar bulunmaktadır.
 

Referansları olan, güvenilir firma seçimi

Bizimle çalışmak isteyen birçok firma sahibi veya yetkilisinin çalışma öncesinde en çok dile getirdiği ve şikâyetçi olduğu konulardan birisi web sitesi çalışmalarını bir türlü zamanında tamamlayamamak ve hizmet aldıkları firmalarla hizmet sonrası iletişim sağlayamamaları. Bu sebeple hizmet alacağınız firmanın geçmişteki referanslarını ve firma hakkındaki Google İşletme Kaydı yorumlarını, şikâyet siteleri üzerinde kendilerine şikâyet konusu açılıp açılmadığını incelemeniz sizin için faydalı olacaktır.
 

Fiyat & Performans değerlendirmesi

İstanbul’da hizmet veren birçok web tasarım firması olduğundan az önce bahsetmiştik. Web sitesi yapan firmaların yanı sıra bu hizmeti Freelancer olarak verenler de var. Freelancer olarak hizmet sunanların giderleri, kurumsal ölçekteki bir firmaya göre daha az olduğu için daha ucuza, daha uygun fiyat seçenekleriyle web sitesi yapabilmekteler. Fakat ileride herhangi bir sorun yaşadığınızda karşınızda muhatap alabileceğiniz birisini bulamamak gibi riskleri de yanında taşımaktadır.
 

Bütçe planlaması ve İstanbul web tasarım fiyatları

Bütçe planlaması da İstanbul web tasarım konusunda önemli bir yer edinmektedir. Web sitesi tasarım fiyatlarında belirli bir fiyat söz konusu değildir. Bu hizmeti sunan İstanbul web tasarım firmaları verdikleri hizmetin kalitesini, bulunduğu bölgeyi, site içerisinde kullanılacak yazılımları ve farklı birçok kriteri göz önünde bulundurarak farklı fiyatlar verecektir.

Eğer profesyonel web tasarım hizmeti almak istiyorsanız yaklaşık olarak 25.000 TL ile 50.000 TL aralığında bütçe ayırmanız gerekebilir. Taleplerinize göre bu fiyat üç aşağı beş yukarı değişkenlik gösterebilir.

Çok da profesyonel bir çalışma olmasın, fakat ürün ve hizmetlerimi listeleyebileyim, web sitem biraz da hızlı çalışsın ve işimi görsün diyorsanız yaklaşık olarak 5.000 TL ile 15.000 TL aralığında bütçe ayırabilirsiniz.

Bu bütçelerin altında kaliteli ve işinizi görebilecek bir çalışma bulmanız pek mümkün değildir. Bazı danışan müşterilerimiz 500 TL’ye yeğenim yapıyor, 1.000 TL’ye X web tasarım firması yapıyor vb. argümanlar dile getirmektedir. Bu fiyatlarla yaptıracağınız web sitelerinin kalitesi, hızı, arama motoru performansı çok kötü olacaktır. Çok büyük olasılıkla kısa bir süre içerisinde verdiğiniz para boşa gidecek ve yeniden web sitesi yaptırmak isteyeceksiniz. Bu sebeple bu tür komik fiyatlarla iş yapan kişilerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Lokasyonlar

 

Web Sitesi Yaptırın

Toretto, İstanbul’un neresinde olursanız olun sizlere web tasarım hizmetini kolayca sunma imkânına sahiptir. Uzman yazılım, satış ve teknik destek ekibimiz sayesinde nerede olduğunuzun bir önemi yok!

Web tasarım, e-ticaret ve diğer ihtiyaçlarınız için 0212 603 04 33 numaralı hattı arayarak bizlere dilediğiniz vakitte ulaşabilirsiniz.
 

Web tasarım neden gerekli?

Web tasarım; firmaların internet üzerindeki kimliğidir. Bir işletmenin vizyonunu ve misyonunu önemli derecede yansıtmaktadır. İnternet sitesi kurmak insanların gözünde kolay bir iş gibi görünse de özünde öyle değildir. Tıklanma sayısı yüksek, görünümü şık ve daha kullanışlı web sitesi tasarlamak oldukça emek isteyen bir iştir. Gerek tasarımın şıklığı gerekse sitenin yazılım optimizasyonu gibi konular oldukça önemlidir. Yüksek bütçelerle reklam vermek istediğiniz noktada şık olmayan ve optimize edilmemiş sistemler ne yazık ki istenilen geri dönüşleri sağlayamaz. İstanbul web tasarım hizmeti sunan işletmemiz sizlere bu konuda profesyonel web tasarım desteği sağlamaktadır.

İstanbul web tasarım ihtiyaçlarınız için info@toretto.com.tr adresine mail atarak veya 0212 603 04 33 numaralı hattı arayarak müşteri hizmetlerimizden teklif alabilir, dilerseniz sitemizin sağ üst bölümünde bulunan TEKLİF ALIN butonuna tıklayarak bizlere bilgilerinizi ve mesajınızı bırakabilirsiniz.

 

Paylaş:

İstanbul Web Tasarım için Cevap Yaz


Yorumlar (0)

İstanbul Web Tasarım yazısına ilk yorum yapan siz olun!

WEB TASARIM YAPTIR