Eticaret Site Fiyatları

  • Yayınlanma Tarihi: 02 Nisan 2022
  • Okunma Süresi: 1 Dakika 40 Saniye
  • Kategori: E-Ticaret
Eticaret Site Fiyatları

E-ticaret sitesi fiyatlarından bahsetmek gerekirse, her e-ticaret site satıcısı farklı fiyatlandırmalar yapmaktadır. Bunun başlıca sebeplerinden birisi e-ticaret sistemlerinin farklı çeşitlerinin olması, farklı modül ve isteklerin sektörlere göre ayrı bir şekilde yazılmasıdır. Tedarikçinin yazılıma verdiği emek, sistemin sorunsuz olması, kredi kartı entegrasyonu, seo modülleri, canlı destek, stoklar, analizler vb. birçok detay farklı fiyatlandırmalara sebep olur. Burada amaç işletmenize en uygun e-ticaret sitesini bulup, edinmek olur. İhtiyaç olmayan eklentilere gereksiz yatırım yapılmamalı. Bizler e-ticaret sitesi tedarikçisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını etik çerçevede değerlendiriyoruz ve ihtiyacınız olmayan hiçbir şeyi satın almanız için çaba göstermiyoruz.

E-ticaret sektörü içerisinde o kadar rekabet vardır ki 100TL’ye e-ticaret sitesi yapan da var çok yüksek rakamlara yapanlar da. Haliyle e-ticaret sitesi fiyatlarını öğrenmek isteyen işletme yetkilileri, fiyatlar arasındaki bu tutarsızlığa güvensiz yaklaşıyor. “Peki bu durumda ne yapmalıyız?” dediğinizi duyar gibiyiz. Öncelikle 100TL’ye yapılan e-ticaret sitesini incelemenizi istiyoruz. Bu tür sitelere girdiğinizde zaten neden 100TL’ye yapıldığını eminiz ki anlayacaksınız. Kalitesiz resimler, kalitesiz ürün yerleşimleri, gereksiz açıklamalar, sistemin mobil uyumlu olmaması, kullanıcıların kolay kullanacağı şekilde kodlanmamış olması gibi çok fazla olumsuz özellikle karşılaşacaksınız. Bunun yanı sıra Google gibi arama motorları bu siteleri genellikle hiçbir şekilde indekslemez. Haliyle Google arama motorlarında size ulaşmak isteyen potansiyel müşterileriniz size ulaşamazlar.

E-ticaret yıllık ücretler

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır demiştik. Söz konusu yıllık ücretler olunca burada da her işletme kendi politikasını uygulamakta. Bazı firmalar e-ticaret sitesi lisansı için ortalama 500 TL ile 1500 TL arasında yıllık ücret talep ederler. Tabi bazı firmalar bu lisansa hosting ücretlerini dahil etmezler ve sizlerden ek olarak 250 ile 500 TL arası hosting ücreti talep ederler.  Bu e-ticaret sitesi tedarikçileri dışındaki firmalar ise yıllık lisans bedeli talep etmeden, yalnızca hosting ücreti talep ederler.

 

E-ticaret paketlerimiz hakkında bilgi almak için eticaret paketleri sayfamızı ziyaret ederek fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 0212 603 04 33 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Paylaş:

Eticaret Site Fiyatları için Cevap Yaz


Yorumlar (0)

Eticaret Site Fiyatları yazısına ilk yorum yapan siz olun!