Bakırköy Web Tasarım

  • Yayınlanma Tarihi: 16 Ağustos 2022
  • Okunma Süresi: 2 Dakika 2 Saniye
  • Kategori: Web Tasarım
Bakırköy Web Tasarım

Bakırköy web tasarım firmamız, Bakırköy’de faaliyet gösteren şirketlere kurumsal web tasarım çözümleri sunmaktadır. Web tasarım çalışmalarımız dinamik(yönetim paneli olan) ve mobil uyumludur. Yayına sunduğumuz tüm web siteler gelişmiş yönetim paneline sahiptir. Gelişmiş yönetim paneli sayesinde web siteniz içerisindeki tüm ürün, hizmet ve içeriklerinizi kod bilgisine ihtiyaç duymadan kolaylıkla güncelleyebilirsiniz ve yeni içerik girişi yapabilirsiniz.

Bakırköy web tasarım firması olarak müşterilerinizin kullanım deneyimine önem veriyoruz. Bu sebeple tüm web tasarım uygulamalarımız mobil uyumlu geliştirilmektedir. Müşterileriniz ister telefon, ister bilgisayar, isterse de tablet gibi cihazlarıyla web sitenizde cihaza özgün bir deneyim yaşama imkânı elde eder.

Bakırköy Web Tasarım Firmaları

İstanbul’da faaliyet gösteren web tasarım firmamız İstanbul içerisindeki tüm bölgelerde hizmet vermektedir. İstanbul Bakırköy bölgesinde web tasarım firmasına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle aşağıdaki iletişim bilgilerimiz aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Bakırköy web tasarım firması arayışınıza bir telefon kadar yakınsınız. Profesyonel web sitesi ihtiyaçlarınız için web tasarım ajansı arıyorsanız hemen bizimle irtibat kurun.

İletişim Bilgilerimiz

Telefon: +90 (212) 603 04 33
E-Posta: info@toretto.com.tr

Web Sitesi Fiyatları – Bakırköy

Web sitesi fiyatları ortaya sunulan web tasarım çalışmasına göre değişkenlik göstermektedir.

Hazır web sitesi fiyatları 4.500 TL’dir.

Hazır web sitesi paketlerinde  hosting ve domain giderlerinizi ilk sene Bakırköy Web Tasarım firmamız karşılamaktadır. Talep edeceğiniz ek geliştirmeler ayrıca belirtilmektedir. Yabancı dil, özel sayfa tasarımı gibi durumlar ek geliştirme olarak değerlendirilmektedir.

Özel web tasarım fiyatları talep edeceğiniz özelliklere, tasarlanacak sayfa sayısına ve entegre edilecek modüllere göre fiyatlandırılmaktadır. Kendi web tasarımınızı yaptırmak istiyorsanız bizlere detayları ileterek süre ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kurumsal Wordpress web tasarım fiyatları 6.500 TL’den başlamaktadır. Wordpress fiyatları talep edeceğiniz eklentilere göre değişkenlik gösterebilir. İlk 30 adet ürün veya hizmet girişiniz tarafımızca hazırlanarak içerik girişi yapılmaktadır.

Kafe ve restoran işletmelerinize özel QR Menü scriptleri 3.000 TL’dir. Standlar masa sayınıza göre değişkenlik göstereceği için ek olarak fiyatlandırılmaktadır.

Hizmet fiyatlarımızı detaylı görüntülemek için Web Tasarım Fiyat Listesini inceleyebilirsiniz.

Bakırköy Web Tasarım Özellikleri

  1. Web tasarım çalışmalarımız tümüyle mobil uyumludur.
  2. Yönetim paneli sayesinde tüm içerikleriniz üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.
  3. Seo uyumludur, kopya içerik girişi yapmadığınız sürece Google tarafından kolayca indekslenir.
  4. Bakırköy’de hizmet veren firmalar için fiyatlarımız uygundur.
  5. Kurumsal, modern tasarımları ile şirketinizin vizyonunu ve imajını yansıtmaktadır.
  6. Uzman teknik ekibimiz sayesinde dilediğiniz her konuda destek alabilir, anında yardım bulabilirsiniz.
  7. Tüm web tasarım çalışmalarını kendimiz geliştirdiğimiz için her türlü modülü entegre edebilmekteyiz. İşleriniz ve düşündüğünüz yenilikler hiçbir zaman askıda kalmaz, tıkanma söz konusu olmaz.

Referans Çalışmalarımız – Bakırköy

Dialog Trans
Damalys Couture
Dr. Cengiz Külekçi
Çilingiroğlu İnşaat
Paylaş:

Bakırköy Web Tasarım için Cevap Yaz


Yorumlar (0)

Bakırköy Web Tasarım yazısına ilk yorum yapan siz olun!