Web sitesi tasarımı, teknolojinin geliştiği çağımızda tüm işletmeler için bir zorunluluk haline gelmiştir. Hatta web sitesi çalışmalarımız dijital ortamda firma ve işletmelerimizin kimliği niteliğinde olmuştur. Ürün ve hizmet portföyünü internet ortamında kaliteli içeriklerle destekleyip, web sitesini aktif olarak kullanan işletmeler, nihayetinde sabit müşteri kitlesi oluşturmuş ve yıllık gelirlerini katlamışlardır.

Durum böyle iken Toretto Yazılım ve Bilişim Sistemleri, bilgisayar mühendislerinden oluşan uzman kadrosuyla işletmenize en uygun profesyonel web tasarım çözümlerini sunmak için faaliyete geçmiştir.

Uzman kadromuz, ihtiyaçlarınızı netleştirir ve çalışmalarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda sürdürür.

Kaliteli kurumsal web tasarım sayesinde sizler de internet üzerinden müşteri kitlenizi arttırabilir, işletmenizin tanıtımını, ürün ve hizmetlerinizin bilgilerini paylaşabilirsiniz.

istanbul web tasarım

Web Tasarım Süreçleri

Toretto Yazılım ve Bilişim Sistemleri, kurumsal web sitesi tasarımı, e-ticaret siteleri, kurumsal kimlik çalışması, internet reklamcılığı ve diğer hizmetlerinde siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını detaylı bir şekilde araştırır. Sizlerin istek ve görüşlerini göz önünde bulundurur. Bu süreç içerisinde sizlerle birebir iletişim halinde kalarak size en uygun çözümü sunma gayreti gösterir.

Projelerinizin ve çalıştığınız sektörün analizi yapıldıktan sonra en uygun görsel tasarım ve yerleşimler ortaya çıkartılarak, en çok dönüş alabileceğiniz web tasarım konseptleri sizlere sunulur. Görüşleriniz uzman ekibimiz tarafından alınır ve çalışmalara devam edilir.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından isteğinize göre, seo ve internet reklamcılığı aşamasında danışmanlık hizmeti sunar.


Web Tasarımın Faydaları

Kurumsal web tasarım çalışmalarının işletmeniz ve şahsınız için birçok faydası bulunmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz üzere, web sitesi bir firmanın dijital ortamdaki kimliğidir. Firmanızı internet üzerinde ne kadar doğru ve anlaşılabilir tanıtırsanız, internetten yakalayacağız müşteri dönüşü de o ölçüde yüksek olacaktır. Tasarımsal ve yazılımsal olarak kötü dizayn edilmiş web sitelerine giren potansiyel müşteriler, ilgilerini çok fazla çekmediği için işletme bilgilerini incelemeden ve işletmeye ulaşmadan hemen siteyi kapatırlar ve rakip firmaların web sitelerini incelemeye başlarlar.

Maddeler halinde web sitesi çalışmasının faydalarından bahsedersek;

  • Şık bir web sitesi ile müşterilerinize güven veren bir firma izlenimi sağlarsınız
  • Sadece bulunduğunuz bölge için değil, yurt içi veya yurt dışında da web siteniz sayesinde tanıtım yapabilir, ürün ve hizmetlerinizi evrensel olarak sunabilirsiniz.
  • Uygun reklam bütçeleri ile anında binlerce insana ulaşabilir, tanıtım yapabilirsiniz.
  • Web siteniz sizin kimliğinizdir. Web sitenize gösterdiğiniz özen, yaptığınız işe ve müşterilerinize değer verdiğiniz anlamına gelir.

Responsive Web Tasarım

Responsive web tasarım, bir web sitesinin her platforma uygun, tablet ve mobil cihazlarda rahatlıkla görüntülenebilen, farklı bir konsepte şekillenebilmesine verilen isimdir.

Responsive web tasarım sayesinde firmalar hem mobil hem masaüstü cihazlar için ayrı ayrı web sitesi yapma zorunluluğundan kurtulmuşlardır. Bu sayede tek bir web sitesi ile her cihazda rahatlıkla görüntülenebilen sistemler geliştirilmiştir.

Toretto Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak, bizler de web tasarım çalışmalarımızı responsive olarak tasarlayarak sizleri ek masraflar ve ek ücretlerden kurtarmaktayız.