• +90 (212) 603 04 33
Toretto, Web Tasarım’da yükseliyor, yükseltmeye devam ediyor!

Toretto, Web Tasarım’da yükseliyor, yükseltmeye devam ediyor!

26.10.2017 tarihinde toretto.com.tr alan adıyla yayına başlayan Toretto Yazılım ve Bilişim Sistemleri olarak, 4 aylık yayın süremiz boyunca çok uzun bir yol katettik. Bu süreç içerisinde hem takım arkadaşlarımızla hem de müşterilerimizle yaptığımız iş birlikleri ve çözüm ortaklıkları ile hedeflerimizde ne kadar kararlı olduğumuzu göstermeye çalıştık ve göstermeye de devam ediyoruz.

Sosyal medya yönetimi departmanı, yazılım departmanı, web tasarım departmanı, editörlerimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımızın desteği sayesinde çok kısa bir süre içerisinde “web tasarım”  kelimesinde, Google arama motorundaki sonuçlarda 1. sayfada yerimizi aldık. Rekabetin bu kadar yüksek olduğu bir kelimede, bu kadar kısa bir sürede ilk sıralarda olmayı önümüzdeki başarıların fragmanı olarak gördüğümüzü belirtmek isteriz.

Web tasarım kelimesi dışında, web tasarım ve türevi kelimelerde de(İstanbul web tasarım, profesyonel web tasarım, kurumsal web tasarım vb.) kalıcı yükselişleri doğal yollarla sağladık.

Verdiğimiz bu emek sayesinde Google’da yükselerek daha kolay ulaşılabilmeyi amaçladık. Bu hedeflerimizin yalnızca Toretto için değil, birlikte çalıştığımız ve çözüm ortağı olduğumuz tüm işletmeler için geçerli olduğunu belirtmek isteriz.

Hangi sektörde olduğunuz fark etmeksizin Google Arama Motoru'nda yükselmek için SEO Çalışması hizmetlerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Toretto, her zaman verdiği hizmetlerin kalitesini kendi içerisinde belirler. Son teknoloji web tasarım çalışmalarımız, e-ticaret sistemlerimiz, arama motorları tarafından kolay anlaşılan alt yapılarımız, mobil uyumlu tüm cihazlarda çalışan sistemler sayesinde internetteki yol göstericiniz olmaktayız

Web tasarım, seo paketleri, eticaret fiyatları, web sitesi maliyeti, mobil uyumlu web sitesi vb. tüm ihtiyaçlarınız için aşağıda bulunan iletişim bilgilerimizden müşteri hizmetlerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Telefon: 0212 603 04 33

E-Postainfo@toretto.com.tr

Adres: Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park Ofis Blokları 5. Plaza No:103

Paylaş: